Prodej krmiv a krmných doplňků

Kompletní krmná směs pro větší kuřice K-3

Slouží jako plnohodnotná potrava pro kuřice od 12 do 18 týdnů stáří. Krmíme ad libitum, kuřicím stačí přidávat pouze vodu. Balení v pytlích 10kg za 190Kč.

Kompletní krmná směs pro nosnice N2

Slouží jako plnohodnotná potrava pro slepice od 18. týdne stáří. Krmíme dle doporučené denní dávky (uvedena u jednotlivých druhů), nosnicím stačí přidávat pouze vodu. Balení v pytlích po 10kg za 190Kč.

BK Nosnice

Pokud nechcete krmit krmnou směsí (např. máte-li vlastní pšenici), můžete si objednat velmi praktický bílkovinný koncentrát BK Nosnice, který je sestaven tak, aby plně uspokojil požadavky nosnic na bílkoviny, minerály a vitamíny, které slepicím chybí při jednostranném krmení obilovinou. Bílkovinnou složku dodává především sójový šrot. Přidává se cca 20% do krmné dávky, tedy krmí se 1 díl BK Nosnice na 4 díly pšenice či pšeničného (popřípadě pšeničného a kukuřičného) šrotu. Není již třeba přidávat žádný doplněk! Balení sáčky po 5 kg, cena 280,- Kč za balení.

MIKROS Nosnice

Vitaminominerální přípravek, který obsahuje všechny potřebné vitamíny a minerály. Dávkuje se cca 2-3 polévkové lžíce pro 10 nosnic na den. Tento přípravek však sám o sobě nenahradí potřebnou bílkovinu, tedy předpokládá krmnou dávku sestavenou z obilní i bílkovinné složky. Balení v krabičce 1 kg, cena 70,- Kč/ks.

Krevní moučka

Mimořádně vydatný zdroj živočišné bílkoviny (97%), kterou slepice preferují a reagují zvýšením snášky. Možno lehce přidávat i do krmné směsi (stačí 1 polévková lžíce pro 10 nosnic na den), nebo použít na bílkovinné dorovnání obilní krmné dávky (2-3 polévkové lžíce na 10 nosnic na den). Krevní moučka je nepostradatelným pomocníkem v případě, kdy se slepice začnou ozobávat (to je projevem nedostatku bílkoviny). Balení v sáčku 5 kg 490,- Kč.
 Výsledek obrázku pro sojovy srot sehnoutek

Sojový extrahovaný šrot

Vydatný zdoj bílkoviny (40-50%), která chybí především u chovatelů, kteří krmí pouze obilím a u kterých mají slepice bílkovinný deficit projevující se nižší snáškou a oštipováním slepic. Doporučujeme především chovatelům, kteří nechtějí krmit krmnou směsí. Obohatíte-li obilnou dávku sojovým šrotem a Mikrosem, dostanou slepice vše potřebné pro vysokou snášku. Šrot obsahuje též důležité minerální látky a vysoce kvalitní a dobře stravitelný sojový olej, bohatý na lecitin a nenasycené mastné kyseliny. Balení pytle po 10 kg, cena 390,- Kč/pytel. 
       

KONTAKTUJTE NÁS

Kuřice s.r.o.

Miřetín 24

Proseč, 53944

prodejkuric@seznam.cz

+420 465 320 321

+420 737 736 775

číslo účtu: 2801102719/2010  (Fio banka)

Sociální sítě

Ikona-fb